(050) 449-65-65
(063) 312-77-90

Пн–Пт с 09:00 до 18:00

Замовити зворотній дзвінок
Магазини на карті

Кошик порожній

Актуальні ціни на 16.01.2021

13 Ноября 2018

Як привчити кошеня до лотку


1. Купуйте простий туалет для кошеняти. Найпростіші туалети, як правило, найбільш приємні кішці. Простий лоток зі свіжим, чистим наповнювачем, є найпривабливішим середовищем  для того, щоб займатися своєю справою. Якщо у вас є складний автоматичний туалет для кота, він може бути страшним для малюка. Знову-таки, складні туалети, особливо з кришками, допоможуть зберегти порядок  і затруднять вхід і вихід тварини, і абсолютно не підходять для привчання кошеня.

2. Помістіть кошеня в лоток. Для того, щоб кішка захотіла випорожнюватися в лоток, необхідно ласкаво, але наполегливо показувати їй місце туалету. Деякі ветеринари рекомендують перші дні сидіти біля кошеня, гладити його, ніжно з ним розмовляти, хвалити, а також «допомогти» загребти пісок, щоб нагадати йому про природний інстинкт.

3. Помістіть лоток в тихому місці, бажано в кутку кімнати. Це ідеальне місце, так як кошеня відчуває себе вразливим, ходячи в туалет на відкритих просторах, а стіни з обох сторін дають йому захист. Крім того, ні в якому разі не розміщуйте туалет для кішки поряд з пральною машиною або будь-яким предметом, який створює шум. Якщо пральна машинка почне, наприклад, цикл віджиму, то кошеня злякається і буде боятися свого лотка в майбутньому.

4. Регулярно очищайте лоток. Ніщо не повинно заважати кошеняті увійти в свій лоток. Основна причина, чому кішки починають «ходити» в недозволених місцях - це недоступність її туалету для використання. До лотку може бути складно дістатися, Ви переставляєте лоток в інше місце або його давно не прибирали.
Туалет коту необхідно міняти щодня. Якщо запах з лотка не подобається Вам, він здається жахливим і кошеняті. Пам'ятайте про це.

5. Використовуйте наповнювач одного виду на постійній основі. Зміна наповнювача може змусити кошеня розгубитися. В ідеалі використовувати деревний наповнювач без запаху, щоб максимально наблизити малюка до навколишнього середовища.
Уникайте ароматизованих наповнювачів. Вони можуть здаватися приємними Вам, але для котів, у яких більш розвинений нюх, запах може бути відразливим. Використовуйте достатню кількість наповнювача, адже кішка не хоче ставати лапками у власну сечу.

6. Категорично не рекомендуємо розміщувати в лоток для кота ще щось, крім наповнювача. Не намагайся заманити тварину, кладучи в туалет іграшки, ласощі тощо. Кішкам не подобається їсти або грати біля туалету, тим більше їх це заплутає.

Головне - це любов і терпіння до малюка. Щоб прискорити процес звикання кошеня до туалету, можна зробити наступне: додайте трохи котячої м'яти в лоток - це зацікавить його; поставте туалет для кота в темряву - тварина повинна відчувати себе в самотності; спочатку поекспериментуйте з різними видами наповнювачів.