Кошик порожній

-10%
27 см
677.00
609.30
0 +
29 см
677.00
609.30
0 +
31 см
677.00
609.30
0 +
33 см
677.00
609.30
0 +
Печінка в соусі
15.00
0 +
Телятина в соусі
15.00
0 +
Курка в соусі
15.00
0 +
Риба в соусі
15.00
0 +

Повернення і обмін товару


Відповідно до Закону України Ви можете повернути або обміняти товар, придбаний в інтернет-магазині ZooУголок, якщо з якихось причин він Вам не підійшов в двох випадках:

     1. Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості (стаття 8 Закону про захист прав споживачів). 

Споживач має право вимагати повернення коштів у разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків. *
* Істотний недолік - недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця, виконавця). Істотність нестачі визначається продавцем консультантом при огляді товару.

У разі якщо недолік виник з вини продавця, ZooУголок зобов'язується повернути гроші або замінити товар на аналогічний.

     2. Права споживача при придбанні товару належної якості (Стаття 9 Закону про захист прав споживачів). 

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не був у використанні, за умови збереження його товарного вигляду, споживчих властивостей, пломб, ярликів, а також розрахункових документів, виданих споживачеві разом з проданим товаром.
Звернутися з приводу обміну або повернення товарів, що не влаштували Вас по будь-яким причин, Ви можете звернутися в магазин мережі ZooУголок за місцем придбання товару протягом 14 днів з моменту покупки. У разі якщо не задовольняє Вас товар був замовлений через Інтернет-магазин, зв'яжіться зі своїм менеджером для обговорення механізму повернення і обміну.

Повернення грошових коштів триває не більш ніж 7 робочих днів з моменту повернення товару.Ми цінуємо всіх наших покупців і уважно ставимося до їхніх побажань. У разі звернення з будь-якої скаргою вона буде розглянута в найкоротші терміни, і ми постараємося ухвалити те рішення, яке Вас влаштує